PR & Medya İletişim - Papakçı Konsepti

HAKKINDA

Çok değerli dostlarım;

Yıllardır müzik sektörünün önde gelen yapım şirketlerinde sürdürdüğüm basın danışmanlığı görevime 2012 yılından itibaren şahsıma ait olan PAPAKÇI KONSEPTİ markası ile devam ediyorum. Hayalini kurduğum, büyük emek ve heyecanla sürdürdüğüm hazırlıklar sonucunda oluşan bu marka, her zaman ilk günkü gibi amatör ruhun yanında profesyonelliğin getirdikleri ile birleşip sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Sektöre girdiğim radyoculuk günlerimdeki yaptığım programın adı olan “PAPAKÇI KONSEPTİ” bundan böyle sizlere ekibimle hizmet verecek olan pr & medya iletişim şirketiminde adı olacaktır.

Benden hiç bir zaman eksik etmediğiniz desteğinizi, arkadaşlığınızı ve herzaman paylaştığınız heyecanıma bundan sonraki yolculuğumdada ortak olmanız en büyük dileğim ve isteğimdir.

Sektördeki müzik kariyerine yeni başlayacak olan ve popüler olmuş bir çok sanatçı dostlarımızın albümüne artık PAPAKÇI KONSEPTİ çatısı altında hizmet verecek olmanın heyecanı ve gururu ile sizlere saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum….

Sacit PAPAKÇI